ar-ge-sayfalari-242149

R&D

AR-GE

Beray Kozmetik olarak üretici bir firmanın en önemli bölümünün Ar-Ge olduğu bilincindeyiz. 

Ürünün tasarlanmasından satışa sunulana kadar olan süreçte, ürünler farklı aşamalardan geçer.

Öncelikle, kullanıcıların beklentilerine uygun özellikler belirlenir. Çalışması yapılacak ürüne ait bu özelliklerin bir üründe toplanması için sıkı bir çalışma başlar. Kullanılacak aktifler seçilirken tüm değerleri kontrol edilir. Cilde ve doğaya dost aktifler arasından seçim yapılır. Böylece üretimin sürdürülebilirliği garanti altına alınmış olur.

Beray Kozmetik laboratuvarlarında alanında uzman kimyager ve mühendislerle süren titiz çalışmalardan sonra, ürün hazır hale gelir.

Bundan sonraki aşama daha da önemli olan stabilite ve mikrobiyoloji testlerinin yapılmasıdır. Tüm bu testler sonunda ürün doğru şartlar altında en uzun süre dayanabilecek forma kavuşur. Ürünün hangi cilt tipleri için uygun olduğu da bu aşamada belirlenir.

Kozmetik ürünlerde kullanıcının fayda görmesinin yanında kendini iyi hissetmesi de amaçlanır. Bu sebeple hem ürün formuna uygun hem de kullanım kolaylığını bir araya getiren ambalaj seçimi büyük önem taşır. Son aşamada ürün abmalajı tasarlanır ve ürün son haline getirilir.

Tüm bu süreçlerden sonra ihtiyaçlara en uygun ürün tüketiciyle buluşur.

Contact Us

Hotline: 0 212 559 17 25


Captcha

2022. Copyright © Beray Kozmetik San. Ve Tic. Ltd. Şti.. |XML| Avinga