hakkimizda-531612

Hakkımızda

  • Biz Kimiz?
  • Vizyon
  • Misyon
  • Sertifikalar

Biz Kimiz?

Şirketimiz 11 yıl önce, kişisel bakımına özen gösteren insanlarla doğal ve kaliteli ürünleri buluşturmak amacı ile kuruldu. Faaliyet göstermiş olduğumuz alanlar, saç bakım cilt bakım, ayak bakım.

Her gün işe mutlu bi şekilde geliyoruz. Biliyoruz ki insanların kendini iyi hissetmelerini sağlıyoruz çünkü alanında son derece iddialı olan kişisel bakım ürünleri üretiyoruz.

Yıllar boyu verdiğimiz hizmet doğrultusunda firmaların hayallerini satmasına şahit olduk, yardımcı olduk. Kuruluşumuzdan bu yana ise kendi hayallerimizi satmak amacıyla ürün gruplarımızı oluşturduk. Bu şekilde ortaya çıkan ürünlerimiz ise yıllardan beri binlerce insanın hayallerini gerçeğe çeviriyor.

Kurucumuz sektördeki önemli kozmetik firmalarına 20 yılı aşkın süredir formül desteği ve tesis kurulumu hizmeti vermiştir. Edindiği deneyim doğrultusunda 2009 yılında kendi markasını kurmuştur ve öncesinde öncü firmalara sunduğu hizmeti 2009 yılından bu yana Beray Kozmetik markası ile sunmaktadır.

Son kullanıcıların her alanda hız aradığı bu yıllarda kozmetik sektöründe hızlı sonuç ve etkili çözüm sağlayan ürünler üretmekteyiz. Kaliteyi arayan, alanında başarılı salonların ve son tüketicilerin tercihi olmaya devam etmek için her gün işe daha hevesli daha da istekli geliyoruz.

 

Sağlıkla güzelliğin birleştiği bir dünya yaratıyoruz.

Vizyon

Misyonumuz

Sağlıkla güzelliğin birleştiği bir dünya yaratıyoruz.

 

Misyon

Vizyonumuz

Sağlıkla güzelliğin birleştiği bir dünya yaratıyoruz.

 

Sertifikalar


ISO 9001
ISO 9001

ISO 9001

GMP
GMP

GMP

HELAL BELGESİ
HELAL BELGESİ

HELAL BELGESİ


Bize Ulaşın

Danışma Hattı: 0 212 559 17 25


Captcha

2021. Copyright © Beray Kozmetik San. Ve Tic. Ltd. Şti.. |XML| Avinga